دانلود بازی Battlefield V Open Beta برای PC

الکترونیک آرتز و دایس به عنوان ناشر و سازنده بازی،نسخه بتای بازی Battlefield V را منتشر نمودند.بازی Battlefield V در دوران جنگ جهانی دوم جریان داشته باشد. سیستم حرکت کردن در بازی دست‌خوش تغییراتی شده و طبیعی‌تر از قبل شده است. حالت چندنفره بازی قرار است تجربه‌ای فراگیر و بسیار وسیع ارائه دهد. بدین ترتیب، تمامی گیمرها و حتی افرادی که عنوان ویدیویی Battlefield V را پیش خرید نکرده اند، در جریان این رویداد می توانند بخشی هایی از آن را برای مدت محدودی به صورت رایگان تجربه کنند.

✔توجه: این بازی هنوز منتشر نشده  و شما با دانلود این نسخه میتوانید از تاریخ ۶ سپتامبر تا ۱۱ سپتامبر به طور مجانی آنرا از طریق Origin بازی کنید

 

دانلود بازی Battlefield V Open Beta :

part1

part2

part3

part4

part5

part6

part7

part8

part9

part10

part11

part12

part13

 

 

 

راهنمای نصب:

روش اول شناسایی فایل بازی ها

۱-وارد این صفحه شوید”,فیلترشکن بزنید.”سپس وارد اکانت اورجینتان شوید.
۲-روی Download Open Beta کلیک کرده و  سپس صفحه Open Beta بازی باز می شود روی Add to my library کلیک کنید.
۳٫وارد اکانتی Beta را اد کرده اید,شوید و بازی را به صورت زیر به Origin شناسایی کنید.
۴٫پارت های دانلود شده را اکسترکت کنید و سپس نصب کنید.
۵٫پوشه Battlefield V Open Beta را به مسیر Origin Games در داریو C کپی یا انتقال دهید.”اگر میخواهید در داریوی غیر از C نصب کنید,در داریوی که میخواهید بازی را نصب کنید,یک پوشه به نام Origin Games بسازید.سپس به قسمت Application setting در Origin رفته و”Game library location”را به پوشه Origin Games تغییر دهید.”
۶٫از Origin روی Download کلیک کرده و منتظر باشید فایل ها شناسایی شود.
۷٫در تاریخ شروع بتا,وارد بازی شوید و از بازی لذت ببرید.

روش دوم شناسایی فایل بازی ها

۱٫مراحل ۱ و ۲ را انجام بدید,این فایل را دانلود کرده درون پوشه بازی بریزید و روی برنامه دانلود شده کلیک راست و Run Administrator را بزنید و صبر کنید پیام چینی بیاد و ایکون بازی روی دکستاپ ظاهر شود,درصورتی که ظاهر نشد دوباره روی برنامه کلیک کرده و منتظر بمانید.
۲-وارد اکانت اورجینتان شده و روی ایکون بازی راست کلیک کرده و Repair Game را بزنید و منتظر باشید فایل ها بازی به صورت کامل شناسایی شود.”درصورتی که هنوز گزینه Download ظاهر می شود,اورجین را بسته و دوباره مرحله اول را انجام دهید و سپس وارد اکانتتان شده و Repair Game را بزنید.اگر Repair Game در گزینه ها نبود Update را بزنید.”
۳-از بازی لذت ببرید.

بازی Battlefield V قرار است در تاریخ ۲۷ مهر امسال – ۱۹ October عرضه شود.

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 دیدگاه‌ برای “دانلود بازی Battlefield V Open Beta برای PC”