دانلود بازی CardLife: Creative Survival PC

با دست خود هر گونه سلاح، ابزار، قطعه ساختمانی و شخصیت خودتان را در این بازی خلاقانه تخیلی علمی و سبک بقا، خلق کنید. برای به دست آوردن منابع حفاری کنید، ساختمان هایی منحصر به فرد بنا کنید و به نبرد با هیولاهای افسانه ای بروید، با دوستانتان یا بازی به تنهایی.

جهانی فانتزی علمی و منحصر به فرد را کاوش کنید که به طور کامل از کارتن ساخته شده است.

مهاجمان و روبات ها! دایناسورها و شمشیرهای انرژی! Cardlife یک بازی سبک بقا و خلاقانه است که اجازه می دهد تا ژانرهای مختلف برای برخورد و درک نقاط قوت هر نوع ژانر قرار گیرند.

سیستم نوآورانه ساختن با نقاشی دستی


آزادی کامل در خلاقیتتان را با سیستم ساخت با نقاشی دستی ما تجربه کنید. سلاح، ابزار و شخصیت های کاملا منحصر به فرد بسازید. خلاقیت بدون محدودیت در انتظار شماست!

جامعه ای باورنکردنی از سازه ها در سرورهای رسمی آنلاین قابل اکتشاف می باشد.


جهانی جادویی که از کارت ساخته شده را به تنهایی و یا به صورت آنلاین با دوستانتان کاوش کنید و با اتفاقاتی کاملا تازه روبرو شوید ! قلعه های حماسی، روستاها، هزار تو ها، مجسمه ها و دیگر سازه های فوق العاده ایجاد شده توسط دیگر بازیکنان را مشاهده کنید.

وضعیت خود را با شکست دادن موجودات مقوایی قدرتمند بهبود ببخشید.


با سفر به مرکز جزیره، شما با موجودات خطرناک مواجه خواهید شد تا یک میان وعده سبک را از شما بسازند. همانطور که شما دشمنان مختلف را شکست می دهید، میتوانید روح آنها را جمع آوری کنید تا برای بهبود وسایل و سلاح ها استفاده کنید و شخصیت شما قوی تر شود. راه خود ادامه دهید برای قدرتمند شدن به اندازه ای که بتوانید یک رپتور ترسناک و یا یک روبات سطحی عصر دوم را شکست دهید.

 

 

دانلود نسخه آپدیت شده و کامل بازی:

CardLife.v0.1.60.rar – 1.0 GB

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4 دیدگاه‌ برای “دانلود بازی CardLife: Creative Survival PC”