دانلود بازی PC Building Simulator

امپراطوری بسیار ویژه PC خود را بسازید، از تشخیص ساده و تعمیرات به منظور سفارشی سازی تا تولید مغازه است که حسادت هر علاقه مندی را برمی انگیزد. با بازار همیشه در حال توسعه پر از اجزای واقعی شما در نهایت می توانید رویای این کامپیوتر نهایی را متوقف کنید و از آنجا بیرون بیایید، آن را بسازید و ببینید که چگونه در ۳DMark ارزیابی می شود!

شبیه ساز PC Building در حال حاضر موفق به پیوستن به پربیننده ترین ها شده و بیش از ۶۵۰،۰۰۰ نسخه از آن نسخه آزمایشی قبل از آلفا را به دست آورده است و اکنون دوست داشتنی به یک شبیه سازی کامل تبدیل شده است که به شما اجازه ساخت رایانه های شخصی از رویاهای شما را می دهد.


career mode در PC Building Simulator شما را در مقام ساختن کامپیوتر شخصی خود و تعمیر و نگهداری کسب و کار قرار میدهد. در کارگاه دنج خود باید از تمام مهارت های فنی خود برای تکمیل کارهای مختلف سفارش داده شده استفاده کنید.
مشتریان شما را از طرحی ساده گرفته تا ارتقاء و تعمیرات کامل برای ساخت سیستم کاملمی خواهند که شما باید در حالی کهدفتر ثبت های خود را متعادل کرده اید را تکمیل کنید تا اطمینان حاصل شود که هنوز سود می کنید!

PC Building Simulator به شما اجازه می دهد تا با دامنه انتخاب عظیمی از قطعات بادقت مدل سازی شده و کاملا مجوزدار از تولید کنندگان مورد علاقه تان در دنیای واقعی را تجربه کنید.
اگر پول برای شما مانعی نبود، چه چیزی را می ساختید؟

رایانه خود را از مورد با قطعات مورد علاقه خود و بیان احساسات ساختمان خود را با انتخاب LED مورد علاقه خود و کابل کشی رنگ بسازید و به واقعا آن را سر پا کنید. از یک طیف وسیعی از راه حل های خنک کننده هوا و آب  انتخاب کنید تا آن را خنک نگه دارید یا حتی همه را با حلقه های خنک کننده آب کاملا قابل تنظیم کنید! هنگامی که ریگ شما آماده شد، آن را روشن کنید و ببینید که اگر معیارهای شما مطلبقت ندارد؟  به BIOS  بروید و سعی کنید با اورکلاکینگ ببینید که آیا شما می توانید نتایج بهتر بدون خراب کردن چیزی بدست بیاورید!

آیا ساختن کامپیوتر شخصی شما به عنوان یک کار غیرممکن به نظر می رسد؟PC Building Simulator قصد دارد حتی تازه کارترین کاربر PC را نیز بیاموزد که چگونه دستگاه خود را سر هم کنند، همراه با دستورالعمل های گام به گام که در قسمت مونتاژ قطعات و ارائه اطلاعات مفید در مورد آنچه که هر یک از بخش و عملکرد آن است.

دانلود نسخه آپدیت شده و کامل بازی:

PC.Building.Simulator (2).rar – 3.9 GB

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 دیدگاه‌ برای “دانلود بازی PC Building Simulator”