دانلود بازی Praey for the Gods PC

دعای خدایان، یک بازی ماجراجویی جهان باز است که در آن شما یک قهرمان مستقل که به لبه یک جهان یخ زده در حال مرگ رسیده است، برای کشف رمز و راز در یک زمستان بی پایان، بازی می کنید.

پیمودن جانوران عظیم الجثه 

بر ناممکن ها غلبه کنید برای بالا رفتن از ارتفاع و شکست دادن حیوانات عظیمی که این سرزمین را محدود کرده اند.

صعود کنید ، سر بخورید، شنا کنید 

شما برای صعود و بالا رفتن، می توانید تقریبا از هر چیزی که دستتان  به آن می رسد استفاده کنید، از خرابه ها و کوه ها تا جانوران عظیم که ساکن این زمین هستند. صعود به قله های کوه ها و سپس بر روی دنیای باز به سمت مکان های غیر قابل دسترسی . با شنا کردن در آب سرد می توانید به کشف مکان های مخفی که حاوی اسرار و گنج هستند بپردازید، اما بیش از حد در آب سرد ماندن موجب مرگ شما میشود.

کشف کنید، بسازید و زنده بمانید

شما بر روی یک جزیره ی یخ زده ظاهر شده اید و تنها چیزی که دارید لباسهلیتان است. برای زنده ماندن فقط باید به خودتان متکی باشید. آتش درست کنید، برای غذا شکار کنید و تجهیزات مورد نیاز خود را بیابید تا بتوانید یک زمستان ابدی را بسر کنید. طبیعت تنها خطر موجود نیست، بنابراین سلاح بسازید، مهاجمان را به خاطر ابزار بهتر شکست دهید و ریسک ورود به غارهای طولانی فراموش شده را بکنید تا اسرار آنها را کشف کنید. غالب امدن بر این امتحانات شما را برای احتمالی غیرممکن آماده خواهد کرد.

مسیر خود را بساز 

Praey for Gods یک بازی غیر خطی است که در آن شما انتخاب می کنید که با چه کسی بجنگید و چگونه. جانوران بزرگ را می توان به هر ترتیبی که شما میخواهید در مسیر یافت.

معما را حل کنید

چرا زمستان متوقف نمیشود؟ چرا هیچکس بازنگشته ؟ به نظر می رسد که نقاشی های عجیب و غریب به جا مانده، از یک داستان که یک بار فراموش شده نقل میکنند. برای بازگرداندن تعادل و پس گرفتن زمین، شما با سوالاتی مواجه خواهید شد که حتی خدایان هم پاسخشان را نمی دانند.

یک دنیای زیبای منجمد

چشم انداز زمستانی بی پایان که توسط قله های برفی و مه خزنده قاب بندی شده را کاوش کنید. باقی مانده های تمدن باستان پیش پای شما افتاده اند، اما اجازه ندهید ترس به بی دقتی تبدیل شود – طوفان های برف می تواند در هر لحظه ای رخ دهد و شما را در یک کولاک دفن کند. خوشبختانه شما می توانید رد پا در برف بجا بزارید و اگر گم شدید، به عقب برگردید.

دانلود بازی:

Praey.for.the.Gods.rar – 2.6 GB

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *