دانلود بازی Sekiro: Shadows Die Twice PC

برنده “Best of gamescom” و “بهترین بازی اکشن” در gamescom 2018، Sekiro: Shadows Die Twice، ماجراجویی های جدید از توصعه دهنده معروف FromSoftware، سازندگان Bloodborne و سری Dark Souls است. از طریق توسعه دهنده FromSoftware، سازندگان سری Dark Souls، مسیر هوشمندانه خود را به انتقام در یک ماجراجویی جدید تبدیل کنید.

در Sekiro شما “گرگ یک دست” هستید، یک جنگجوی خوار و بدنام که در آستانه اعدام نجات یافته است.موظف شده اید برای محافظت از ارباب جوان که خون باستانی در رگهایش است، که این شما را تبدیل به هدف بسیاری از دشمنان شرور، از جمله قبیله خطرناک Ashina می سازد. هنگامی که ارباب جوان اسیر می شود، هیچ چیز شما را در تلاشی خطرناکبرای به دست آوردن مجدد احترام متوقف نخواهد کرد، و نه حتی خود مرگ.

کاوش در اواخر سال ۱۵۰۰ Sengoku ژاپن، یک دوره وحشیانه از زندگی ثابت و درگیری مرگ، که شما با دشمنان بزرگتر از زندگی در دنیای تاریک و پیچیده روبرو می شوید. از بند باز کردن یک زرادخانه از ابزارهای مصنوعی مرگبار و توانایی های نینجا قدرتمند در حالی که شما خفا، پیمایش عمودی، و سر احشایی ترکیب به مبارزه با سر در یک رویارویی خونین را انتخاب میکنید.

دانلود نسخه CODEX:

Part 1 – Part 2 – Part 3

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *