دانلود Schoolhouse Test Professional Edition 5.1.0.4

توضیحات:- 
با یک بشکن تست های آزمون حرفه ای و کوییز ها یتان را بسازید. ایجاد و چاپ کوییز، آزمون یا امتحان، هرگز قبلا آسان تر از این نبوده است. Schoolhouse Test زمان زیادی را آسان تر می کند و نتیجه بسیار حرفه ای است. برخی از مشتریان ما حتی اشاره کرده اند که ایجاد آزمون با Test Schoolhouse واقعا می تواند یک روند لذت بخش باشد. در حالی که ما نمی توانیم این را تضمین کنیم، می توانیم تضمین کنیم که تست با Test Schoolhouse سرگرم کننده تر از هر سیستم دیگری است که از آن استفاده می کنید.

امکانات:- 

ارزیابی یادگیری با انواع سوالات متنوع
با Schoolhouse Test شما می توانید تست های سفارشی برای ارزیابی یادگیری در هر زمینه موضوعی با استفاده از هشت نوع انواع سوال: گزینه های چندگانه، پر کردن در سطل، تطبیق، پاسخ کوتاه، لیست، سفارش، درست / نادرست، پاسخ طولانی را طراحی کنید. با استفاده از انواع سوالات مختلف در آزمون های خود، آزمون را برای دانش آموزان جالب تر و چالش برانگیزتر می کند. همچنین می تواند ارزیابی یادگیری را برای موارد ساده ای که فقط به نوع سوالات چند گزینه ای مطابقت ندارد، آسان تر کند.

صرفه جویی در کاغذ و جلوگیری از علامت گذاری کردن

یکی از ویژگی های محبوب تر از Schoolhouse Test برگه پاسخ است. شما می توانید به طور خودکار یک صفحه پاسخ برای دانش آموزان ایجاد کنید تا پاسخ های خود را ثبت کنید و سند تست واقعی را برای استفاده در آینده ذخیره کنید. هزینه های کاغذ و فتوکپی را ذخیره می کند. ورق پاسخ همچنین برای مارک آسان می سازد. به سادگی یک صفحه پاسخ دانش آموز را در بالای کلید پاسخ بر روی سطح نور قرار دهید (مانند یک پروژکتور سرپوشیده) و می توانید یک تست کامل را در ثانیه امتحان کنید.

اولین تست را در چند دقیقه ایجاد کنید
و Schoolhouse Test به طرز غافلگیر کننده ای آسان برای استفاده و بسیارمبنی بر درک است. این شامل سه دیدگاه یا زمینه کاری است که بسته به کار فعلی است. شما از نمایش طراحی برای ساخت تست خود، نمای سند برای تست کردن تست استفاده می کنید و دقیقا همانطور که در هنگام چاپ چاپ می کنید دقیقا همان چیزی را می بینید و به صفحه ورق پاسخ برای قالب بندی ورق پاسخ و ببینید چه موقع چاپ می شود، اگر شما تصمیم گرفتید از یک ورق پاسخ استفاده کنید.

یک آزمون، سوالات مختلف
یکی از ویژگی های صرفه جویی در وقت در نمایش طراحی گزینه ای برای فعال کردن و غیرفعال کردن سوالات است. برای مثال، می توانید یک تست اصلی را با ۱۰۰ سؤال طراحی کنید، اما فقط در یک زمان معین از سوالات انتخاب شده استفاده می کنید، به عنوان شرایط تقاضای وضعیت آنها را روشن یا خاموش کنید.

سوالات مشابه، آزمون های مختلف

یکی دیگر از قابلیت صرفه جویی در وقت در نمایش طراحی، تابع تصادفی است. شما می توانید، با فقط چند کلیک ماوس، تمام سوالات انتخاب شده در آزمون را به طور تصادفی به طوری که آنها در یک سفارش متفاوت هستند قرار دهید. شما حتی می توانید عناصر را در سؤالات تصادفی کنید. بنابراین شما می توانید بسیاری از تست های مختلف را با استفاده از یک مجموعه سوال مطرح کنید.

چند ویژگی بیشتر برای کاهش رنج ساختن آزمون

• تست با صدها و حتی هزاران سوال ایجاد کنید.
• فقط با یک کلیک یک جعبه چک را فعال و غیرفعال کنید.
• نشانه ها را برای هر سوال تنظیم و نمایش دهید
• علامت کل تست را در صفحه اول آزمون نشان دهید.
• برای هر سوال یک تصویر اضافه کنید.
• از بخش ها و خطوط تقسیم بندی برای برجسته کردن مناطق آزمون استفاده کنید.
• پشتیبان گیری از کار خود را به طور خودکار – یک ویژگی ارزشمند اگر کامپیوتر شما مستعد قطع برق است.
• انتخاب نامه های متناوب برای پاسخ های چندگانه برای مطابقت با استانداردهای قالب بندی که برخی از مقامات آموزش عالی ایالات متحده تعیین کرده اند انتخاب کنید.

عکس از فضای نرم افزار:- 

دانلود این نسخه:

Schoolhouse Test Professional Edition 5.1.0.4.zip – 38.1 MB

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *